Čertova krabička

Příznaky závislosti na alkoholu u mladých ženDomů

Podobné téma:
Příznaky závislosti na alkohol..
Abstinenční příznaky nikotin n..
Externí:
kdy můžu řídit po požití alkoh..
příznaky infarktu myokardu u žen
příznaky mestruce v plodné dny
snížení těla meziobratlové plo..
infarkt u mladých lidí
organizace na léčení závislost..
alergie na lepek u kojenců Pří..
příznaky zánět slepeho střeva ..
příznaky pohlavních nemocí u m..
cukrovka příznaky u žen -svědě..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Závislost žen na alkoholu a drogách | Studio STOP
Celoplošná analyticko-publicistická stanice. Komentuje politické události, ekonomiku, historii, společnost do hloubky. Zabývá se i náboženstvím, ekologií, problematikou národnostních menšin.Celoplošná analyticko-publicistická stanice. Komentuje politické události, ekonomiku, historii, společnost do hloubky. Zabývá se i náboženstvím, ekologií, problematikou národnostních menšin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rozhlas.cz/cro6/stop/_zprava/166127

Jsem alkoholik, když piju každý den? - Vitalia.cz
Především je třeba si uvědomit, že množství vypitého alkoholu ani jeho pravidelná konzumace není přímo úměrná vzniku závislosti.Především je třeba si uvědomit, že množství vypitého alkoholu ani jeho pravidelná konzumace není přímo úměrná vzniku závislosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vitalia.cz/clanky/jsem-alkoholik-kdyz-piju-ka ..

Šest příznaků závislosti na mobilním telefonu - Idnes.cz
Chytré telefony a další mobilní zařízení mění svět a sociální chování mezi lidmi. Možná i vy patříte mezi jedince, kteří i ve společnosti přátel neustále visí na svém mobilním telefonu a často se přistihnete, že nevíte, o čem je vlastně řeč...Chytré telefony a další mobilní zařízení mění svět a sociální chování mezi lidmi. Možná i vy patříte mezi jedince, kteří i ve společnosti přátel neustále visí na svém mobilním telefonu a často se přistihnete, že nevíte, o čem je vlastně řeč...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/zdravi/jak-se-projevuje-zavi ..

Přibývá žen závislých na alkoholu, příčinou jsou dluhy - Idnes...
V loňském roce se léčilo v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži se závislostí na alkoholu 170 žen nejen ze Zlínského kraje. Podle lékařů vzniká jejich závislost rychleji než u mužů.V loňském roce se léčilo v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži se závislostí na alkoholu 170 žen nejen ze Zlínského kraje. Podle lékařů vzniká jejich závislost rychleji než u mužů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zlin/zpravy/zeny-zena-alkoholismus-a ..

Závislost na alkoholu, závislost žen na alkoholu, matka...
Obecně můžeme říct, že závislost na alkoholu se u žen rozvíjí po kratší době pití a menších dávkách alkoholu. Statisticky častěji pijí ženy, jejichž manžel nebo přítel je závislý také na alkoholu.Obecně můžeme říct, že závislost na alkoholu se u žen rozvíjí po kratší době pití a menších dávkách alkoholu. Statisticky častěji pijí ženy, jejichž manžel nebo přítel je závislý také na alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alkoholik.cz/zeny_a_alkohol-ismus.htm

Jak poznat závislost na alkoholu, která ohrožuje život...
Další čtyři procenta mají s alkoholem vážný problém, u čtyřech zmiňovaných procent můžeme hovořit o závislosti na alkoholu.Další čtyři procenta mají s alkoholem vážný problém, u čtyřech zmiňovaných procent můžeme hovořit o závislosti na alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aazdravi.cz/zavislost-alkoholu-ohrozuje-zivot ..

Alkoholismus u žen. Ženy a alkohol
Alkohol u žen se stává více trendy. Alkoholismus u žen na víc není tolik vidět jako u mužů, ženy se opíjejí doma. Otázku ženy a alkohol je třeba řešit.Alkohol u žen se stává více trendy. Alkoholismus u žen na víc není tolik vidět jako u mužů, ženy se opíjejí doma. Otázku ženy a alkohol je třeba řešit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

monikaplocova.cz/alkohol-nepritel-osamelych-zen

Závislost | uLékaře.cz
Příznaky závislosti na drogách můžeme rozdělit na psychické, které se odehrávají v naší mysli, a fyzické, které pociťujeme na těle.Příznaky závislosti na drogách můžeme rozdělit na psychické, které se odehrávají v naší mysli, a fyzické, které pociťujeme na těle.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/clanek/zavislost-11554

Zneužívání alkoholu stock videa, royalty free Zneužívání...
Stáhnout Zneužívání alkoholu stock videa z nejlepší agentury filmových záběrů s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free videí, filmových záběrů a klipů za rozumné ceny.Stáhnout Zneužívání alkoholu stock videa z nejlepší agentury filmových záběrů s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free videí, filmových záběrů a klipů za rozumné ceny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.depositphotos.com/stock-footage/zneu%C5%BE ..

Závislost na alkoholu - Ordinace.cz
Ordinace.cz - Alkoholismus. Za rizikové pití považujeme u zdravých osob již dávky mezi 20 až 40g čistého alkoholu denně.Ordinace.cz - Alkoholismus. Za rizikové pití považujeme u zdravých osob již dávky mezi 20 až 40g čistého alkoholu denně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ordinace.cz/rubrika/alkoholismus


Energetické drinky: Snadná cesta k závislosti - Žena.cz...
To je dvakrát víc, než se dosud uvádělo. Není divu, že Češi jsou druzí na světě ve spotřebě alkoholu, víc už pijí jen Moldavané.To je dvakrát víc, než se dosud uvádělo. Není divu, že Češi jsou druzí na světě ve spotřebě alkoholu, víc už pijí jen Moldavané.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zena.aktualne.cz/zdravi/energeticke-drinky-sn ..

Sebevražda je druhou nejčastější příčinou smrti mladých.
Studie dokládají, že zvýšená konzumace alkoholu se objevuje především u žen, které kouří, u mladých žen mezi 16. a 24. rokem, u svobodných matek, ovdovělých či rozvedených žen a u žen žijících spíše ve městech než na venkově (1, 3).Studie dokládají, že zvýšená konzumace alkoholu se objevuje především u žen, které kouří, u mladých žen mezi 16. a 24. rokem, u svobodných matek, ovdovělých či rozvedených žen a u žen žijících spíše ve městech než na venkově (1, 3).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/domaci/sebevrazda-je-druho ..

Alkoholismus u žen - Zdravě.cz
Jak se dnešní společnost dívá na ženy, které tíhnou k alkoholu? Jako na někoho, kdo se nechá ovládat touto opovrženíhodnou slabostí, a ničí tak životy kolem sebe i svůj, nebo jako na zoufalé bytosti ničené osudem, které potřebují náš zájem...Jak se dnešní společnost dívá na ženy, které tíhnou k alkoholu? Jako na někoho, kdo se nechá ovládat touto opovrženíhodnou slabostí, a ničí tak životy kolem sebe i svůj, nebo jako na zoufalé bytosti ničené osudem, které potřebují náš zájem...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alkohol.zdrave.cz/alkoholismus-u-zen

Závislost obecně - Nešpor, Karel a Csémy, Ladislav „Průchozí...
Rodiče tak svým zákazem dávali najevo, že považovali vyhýbání se alkoholu u dětí za důležitou věc.Rodiče tak svým zákazem dávali najevo, že považovali vyhýbání se alkoholu u dětí za důležitou věc.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zkola.cz/rodice/socpatologjevy/zavislosti/Str ..

ŽENA-IN - Energetické nápoje zvyšují riziko alkoholizmu
Časté pití energetických nápojů, které jsou oblíbené mezi dospívajícími a mladými dospělými, je významně spojeno s vysokým rizikem vzniku závislosti na alkoholu.Časté pití energetických nápojů, které jsou oblíbené mezi dospívajícími a mladými dospělými, je významně spojeno s vysokým rizikem vzniku závislosti na alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zena-in.cz/clanek/energeticke-napoje-zvysuji- ..

Přetížené ženy často užívají alkohol jako ventil - Novinky.cz
Neumějí odpočívat a pořádně vypnout. Jsou obětí přehnaných představ o tom, co všechno má žena zvládnout. K uvolnění jim pomáhá alkohol a nebo léky. Že jsou na těch berličkách závislé, zjistí ženy většinou pozdě.Neumějí odpočívat a pořádně vypnout. Jsou obětí přehnaných představ o tom, co všechno má žena zvládnout. K uvolnění jim pomáhá alkohol a nebo léky. Že jsou na těch berličkách závislé, zjistí ženy většinou pozdě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/zdravi/clanek/pretizene-zeny- ..

Alkohol a primární zdravotní péče
Závislost na alkoholu je souborem fyziologických, behaviorálních a kognitivních fenomenů, kdy pití alkoholu má pro daného jedince mnohem vyšší prioritu než ostatní druhy chování, které dříve bývaly hodnoceny výše.Závislost na alkoholu je souborem fyziologických, behaviorálních a kognitivních fenomenů, kdy pití alkoholu má pro daného jedince mnohem vyšší prioritu než ostatní druhy chování, které dříve bývaly hodnoceny výše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

szu.cz/uploads/documents/czzp/zavislosti/alko ..

Tep 24 — iVysílání — Česká televize
Tep 24, Ráj levného a dostupného alkoholu? Léčba ze závislosti na alkoholu Bezpečí pacientů v českých nemocnicíchTep 24, Ráj levného a dostupného alkoholu? Léčba ze závislosti na alkoholu Bezpečí pacientů v českých nemocnicích
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/10315080042-tep-24 ..

Alkohol a dieta: má to pomoci ke snížení hmotnosti závislost na...
Nebo přesně stejnou teorii, podle které existuje vědecký důkaz?Nebo přesně stejnou teorii, podle které existuje vědecký důkaz?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eparchie-ob.cz/alkohol-a-dieta-ma-to-pomoci-k ..

Počet záznamů:19

Příznaky závislosti na alkoholu u mladých žen
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0055:55:25